Vyvolávání duchů

10. května 2012 v 17:08 | selena-m |  Jen tak články
Já vím, zní to, jako bych se zbláznila, ale je to tak! Podařilo se mi vyvolat ducha! Večer jsem byla sama doma, a pozvala si dvě kamarádky (pro informaci se jmenovali Aneta a Ema). V naší debatě prolétlo slovo: ,,Co tahle, vyvolávat duchy?" Aneta se trochu bála, že se jí duch pomstí, nebo tak něco. Stejně jako asi i teď ty, jsme s Emou nevěděli, proč by se jí nějaký duch chtěl pomstít..... no to je jedno, prostě jsme jí to rozmluvili a šli si sednou ke stolu. Ema prý skoušela vyvolávat ducha své pra babičky, a prý se jí to podařilo. Vysvětlila nám jak, a šlo se na to:
Vyrobyli jsme si hodně papírků a na každý napsali jedno písmeno abecedy. poskládali jsme je dokola, samozřejmě popořadě, jak jdou v abecedě. Nesměli jsme ale zapomenout na jeden papírek, který měl být prázdný. Umístili jsme ho na konec abecedy. Měla to být jako mezera. A také nesměli chybět čárky háčky (A B C Č D Ď...)Zapálili jsme 2 svíčky, a doprostřed stolu jsme dali skleničku - dnem na rohu. každá z nás dala na dno skleničky ukazováček a prostředníček. Pak jsme určili medium. To je ten, kdo bude vyvolávat ducha. Vyšlo to na mě. Ema mi řekla, že se duch bude vyvolávat tak, že řeknu:
" Vyvoláváme poprvé ducha např. Boženy Němcové, přijď ze světa mrtvých sem k nám do světa živých, do tohoto domu, této místnosti a této skleničky, jestli jsi zde, pohni skleničkou směrem k písmenu A." Tak jsem to tedy řekla. Nemusí to být zrovna písmeno A, ale bylo to první písmeno abecedy, tak se mi to hodilo. A hle! Podařilo se, sklenička se začala pod našimi prsty hýbat, a jela k písmenu A. Poměrně pomalu, protože duchové mají častokrát málo energie. Nikdo už nesměl mluvit, jen medium (čili zrovna já) pokládala otázky. Můžete se ho zeptat na cokoli. On (duch) bude jezdit po písmenkách. Abych to vysvětlila, zeptám se třeba na to, co dělal Hans Christian Andrsen. Duch bude jezdit tak, že poprvé najede skleničkou na p, pak na s, pak na a, pak na l, a vznikne z toho p-s-a-l--p-o-h-a-d-k-y--p-r-o--d-ě-t-i. My jsme se dozvěděli, že Božena Němcová, čili duch, kterého jsme vyvolali, se jmenoval za živa a dřáve Barbora Novotná.. atd. Ale hlavní je, se zeptat vyvolaného ducha, zda je to doopravdy ten duch, kterého chcete vyvolat. Pokud ne, odvolejte ho. Jak? To tak, že medium řekne:
" Odvoláváme poprvé ducha B. Němcové, odejdi ze světa živých, vrať se zpátky do světa mrtvých, odejdi z tohoto domu, této místnosti, této skleničky, pokud jsi zde, najeď na písmeno A"
Pokud se sklenička pohne, duch je přič. Pokud ano, pokračujte s odvoláváním (stejným způsobem).
Pokud bude duch tolerantní, můžete si pustit i rádio, televizi, nebo třeba na chvíli přestat vyvolávat, odpojit se a za hodinu zase začít. Duch na vás počká. Vím, že to vše zní neuvěřitelně, nesmyslně a připadám vám jako blázen, ale to opravdu ne. Nejsme žádná sekta pomatenců. Jen si pohráváme s nadpřirozenem. Také bych vás chtěla upozornit na něco, co se může stát. Duch se může převtělit do někoho z vás, projevuje se to různě. Můžete např. ztratit vědomí a klepat se, pak je nutné ducha z těla vymlátit, vyklepat....atd.
A pozor! Ducha se smíte zeptat jen na 10 otázek! Jinak to bude mít nablahé následky! Ale pokud ho odvoláváte, nebo přivoláváte, nepočítá se to. Snad.

Tak hodně štěstí! A ducha se nebojte! Jinak jsem brala inspiraci k vysvětlení zážitku který se mi doopravdy stal tady: http://poltergeist.zjihlavy.cz/index.php

A jen pro informaci, Božena Němcová vypadá podle Wikipedie nějak takto:

Jan Vilímek - Božena Němcová.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama